آپدیت جدید پلی‌استور لیست تغییرات را در صفحه به‌روزرسانی‌ها به نمایش می‌گذارد

گوگل به‌تازگی یک به‌روزرسانی جدید را برای فروشگاه نرم‌افزاری اندروید عرضه کرده است که تغییرات آن موجب راحت‌تر شدن فرآیند به‌روزرسانی اپلیکیشن‌ها می‌شود.

پس از اینکه پلی‌استور خود را به نسخه جدید آپدیت کنید، یک بخش در کنار اپلیکیشن‌ها در لیست برنامه‌های شما افزوده می‌شود که با انتخاب آن، لیست آخرین تغییرات در به‌روزرسانی جدید به نمایش گذاشته می‌شود. این موضوع را پیش‌تر در مارکت اپ‌استور iOS مشاهده کرده‌ایم که یکی از قابلیت‌های خوب آن بود و حالا این ویژگی پا به اندروید گذاشته است.

البته محتویات بخش تغییرات را می‌بایست توسعه‌دهندگان ویرایش دهند که متاسفانه برخی از آن‌ها خصوصا توسعه‌دهندگان بزرگ مانند فیس‌بوک و توییتر در انجام این امر کوتاهی می‌کنند.

اگر این به‌روزرسانی را دریافت نکرده‌اید می‌توانید طی ساعات آینده بازهم تلاش کنید زیرا ممکن است عرضه به‌روزرسانی در همه مناطق به‌صورت همزمان انجام نگیرد.

پلی‌استور

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>