آیا راه جدید برای مهار لیونل مسی پیدا شده است؟

 

به گزارش “ورزش سه”، در جریان پیروزی ۰-۳ بارسا برابر خیرونا، سرمربی این تیم پابلو مافئو مدافع جوان و قرضی از سیتی را مامور مستقیم مهار لیونل مسی کرده بود و به نطر می رسید ستاره شماره ۱۰ بلوگرانا از دست این مدافع سمج کلافه شده باشد.

 

 

 

 

البته این ایده پیش از این از سوی بازیکنانی پون په په، بالنزیا و سوکراتیس نیز انجام شده بود و در بازی سوپرکاپ نیز متئو کواچیچ تقریبا همین وظیفه را بر عهده داشت.

 

در این موارد نیز معمولا مسی فروغ همیشگی را نداشته و شاید قرار گرفتن یک مامور مستقیم بهترین راه مهار این بازیکن گلزن باشد.

 

در جریان دیدار لیورپول برابر بارسا در سال ۲۰۰۷ که بلوگرانا مجموعا به علت قانون گل زده در خانه حریف حذف شد، آلوارو آربلوا به عنوان مدافع چپ مامور مهار مسی شد تا باز هم ستاره آرژانتینی قادر به ارائه نمایش همیشگی نباشد.

 

 

 

 

البته در این شرایط همانند دیدار برابر خیرونا فضا برای دیگر بازیکنان ایجاد کمی شود اما احتمالا بارسا از این می هراسد که دیگر تیم ها نیز این روش را امتحان کنند.

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>