آیفون جایگزین ویندوزفون‌های پلیس نیویورک شد

مقامات پلیس نیویورک ۳۶ هزار گوشی آیفون ۷ و ۷ پلاس را بین نیروهای پلیس منهتن توزیع کردند تا آنها با گوشی های قدیمی مجهز به ویندوز فون خداحافظی کنند.

به گزارش فارس، نیروهای پلیس می توانند به انتخاب خود یکی از دو گوشی آیفون ۷ یا آیفون ۷ پلاس را برای استفاده انتخاب کنند تا به گفته پلیس بهتر بتوانند با جرائم مختلف مقابله کنند.

این نیروهای پلیس تا به حال از ۳۶ هزار گوشی نوکیای مجهز به ویندوز فون استفاده می کردند. این گوشی ها در سال ۲۰۱۴ و با صرف هزینه ۱۶۰ میلیون دلاری خریداری شده بودند تا اجرای ماموریت های پلیسی با سهولت بیشتری صورت بگیرد. اما عدم استفاده گسترده از سیستم عامل ویندوز فون در بازار گوشی های هوشمند باعث شد تا پلیس نیویورک هم به گوشی های آیفون مهاجرت کند.

قرار است هر روز ۶۰۰ آیفون میان نیروهای پلیس توزیع شود. برروی این گوشی ها امکاناتی برای تماس فوری با شماره ۹۱۱، کنترل سوابق جنایی متهمان، دسترسی به سوابق مختلف قضایی، پاسخ به تماس های مهم، مشاهده عکس ها و ویدئوهای پلیسی و تکمیل و ارسال گزارش های گشت زنی افزوده شده است.

 

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>