آیفون ۸ در چین منفجر شد!

به گزارش ایتنا از فارس به نقل از رویترز، پیش از این مواردی از انفجار باتری‌های گوشی‌های آیفون ۸ پلاس در تایوان و ژاپن گزارش شده بود و تکرار این حوادث می‌تواند به گرفتاری اساسی برای اپل مبدل شود.


به نوشته رسانه‌های چینی، یک خریدار گوشی آیفون ۸ پلاس به نام لیو مدعی شده که این گوشی پس از مدت کوتاهی بعد از خرید در تاریخ ۵ اکتبر منفجر شده است. وی افزوده که هیچ نشانه‌ای از وجود مشکل در این گوشی نبوده و حادثه مذکور به طور ناگهانی رخ داده است.

آقای لیو گفته که گوشی یادشده را از فروشگاهی اینترنتی به نام JD.com خریداری کرده و خواستار بازپس گرفته شدن آن و دریافت پول خود است. اپل در واکنش به این خبر اعلام کرده در حال بررسی موضوع است و فعلا از هرگونه اظهار نظر در این زمینه خودداری می‌کند.

آیفون ۸ ده سال بعد از عرضه اولین مدل از گوشی آیفون به بازار آمد، ولی با استقبالی کمتر از حد انتظار مواجه شده و میزان پیش خرید آن هم کمتر از میزان پیش‌بینی شده بوده است.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>