احتمال حضور کورتانا در وسایل خانگی

در گذشته شایعاتی درباره پیشنهاد مایکروسافت به کمپانی‌های آمازون و گوگل برای ساخت یک دستیار خانگی با کمک کورتانا شنیده می‌شد. اما اخیرا طبق خبری که در این باره منتشر شده، به نظر می‌رسد مایکروسافت فکرهای بزرگ‌تری در مورد کورتانا دارد و می‌خواهد این دستیار صوتی همه‌جا حضور داشته باشد.

ایده این که ویندوز ۱۰ حتی برای سیستم‌هایی که بر پایه ARM هستند، در دسترس قرار بگیرد، چیزی بود که از زمان کرو‌م‌بوک‌ها به ذهن کمپانی مایکروسافت رسید.

مایکروسافت می‌گوید که ویندوز ۱۰ را برای هر چیزی که نمایشگر داشته باشد، عرضه می‌کند. این موضوع بدین معناست که حتی یخچال‌ها، ترموستات‌ها و بسیاری دیگر از این قبیل دستگاه‌های الکترونیکی با ویندوز ۱۰ حضور خواهند داشت.

خوشبختانه تمرکز اصلی مایکروسافت در این زمینه، بهره‌گیری از کورتانا بر روی تمامی این دستگاه‌هاست. بنابراین این که کورتانا را بدون داشتن دستگاه home heart مایکروسافت به خانه بیاورید، قابلیتی‌ است که به‌زودی در دسترس‌تان قرار خواهد گرفت. البته شناسایی قابلیت‌های کورتانا در خانه، برای کاربران کمی مشکل خواهد بود.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>