ارتقای اوت‌لوک با افزایش سازگاری با نرم‌افزارهای ثالث

ارتقای اوت‌لوک با افزایش سازگاری با نرم‌افزارهای ثالث

کاربران اوت‌لوک در آینده نزدیک می‌توانند از طریق این خدمات پست الکترونیک اسناد گوگل درایو و عکس‌های فیس‌بوک خود را برای دوستان و آشنایانشان ارسال کنند.

به گزارش ایتنا از فارس، مایکروسافت تصمیم گرفته با افزودن برخی امکانات مناسب به اوت‌لوک این خدمات ایمیل را به یک سرویس محبوب برای کاربران مبدل کند.

خدمات یاد شده ظرف چند هفته آینده به تدریج به اوت‌لوک افزوده می‌شود و کاربران در زمان تهیه فایل‌های ضمیمه برای ایمیل‌های خود به آنها دسترسی خواهند داشت.

شاید مهم‌ترین این تحولات سازگاری اوت‌لوک با برخی خدمات ذخیره‌سازی کلود مانند گوگل‌درایو باشد. هر چند امکان به اشتراک‌گذاری عکس‌های فیس‌بوک از داخل محیط برنامه اوت‌لوک هم تحولی مهم محسوب می‌شود. تحول آخر هم تسهیل امکان یافتن فایل‌ها و عکس‌های قدیمی در اوت‌لوک است.

پیش از این نسخه‌های اندرویدی و iOS برنامه اوت‌لوک هم با گوگل‌درایو و فیس‌بوک سازگار شده بودند. نکته جالب این است که خدمات یاد شده هنوز برای کاربران ویندوز ۱۰ موبایل ارائه نمی‌شود. همچنین از این پس پیش‌نمایش‌های دقیق‌تر و مفصل‌تری از فایل‌های ضمیمه شده نمایش‌داده می شود.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>