ارزان‌ترین کیندل آمازون عرضه شد

شرکت آمازون نسخه جدید و بهبود یافته‌ای از کتابخوان الکترونیکی خود را به بازار عرضه کرد. 

به گزارش Ubergizmo، این کتاب‌خوان الکترونیکی جدید، اولین به‌روزرسانی برای مدل‌های ارزان‌قیمت آمازون است که پس از گذشت دو سال روانه بازار شده و کاهش ضخامت و وزن در مقایسه با نسخه‌های پیشین را به همراه خواهد داشت. 

علاوه بر این، محصول یادشده اولین کیندل آمازون از زمان عرضه کیندل کیبورد در سال ۲۰۱۰ میلادی است که با رنگ سفید به بازار عرضه شده است. این در حالی است که در کنار این محصول، آمازون نسخه سفیدرنگ کیندل پیپروایت را نیز معرفی کرد. 

بدنیست بدانید کیندل به‌روزرسانی شده با قیمت ۷۹٫۹۹ دلار، ارزان‌ترین مدل ارائه شده به بازار از سوی آمازون خواهد بود که از حافظه‌ای دو برابر بیشتر از نسخه قبلی در کنار کاهش ضخامت و وزن بهره‌مند شده و در زمینه طراحی نیز گوشه‌های گردتر به‌منظور کنترل بهتر در کار با یک دست را پیش روی کاربر قرار خواهد داد. با این وجود، صفحه‌نمایش این محصول در مقایسه با صفحه Paperwhite با تراکم ۳۰۰ پیکسل در هر اینچ، حرفی برای گفتن نخواهد داشت. 

درنظر داشته باشید پیشنهاد آمازون برای کاربرانی که خواهان دریافت قابلیت‌های پیشرفته‌تر از کتاب‌خوان الکترونیکی خود هستند، همچنان کتاب‌خوان جدید و البته به مراتب گران‌قیمت‌تر Kindle Oasis خواهد بود. 

کیندل جدید از روز گذشته در دسترس خریداران قرارگرفته و نسخه سفیدرنگ پیپروایت نیز با قیمت ۱۱۹٫۹۹ دلار به عنوان گزینه جدید پیش روی مشتاقان خواهد بود.

کیندل جدید در وزن و ضخامت کاهش قابل ملاحظه‌ای نشان می‌دهد
آی تی ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>