ال‌جی G6 با بدنه شیشه‌ای معرفی خواهد شد

ال‌جی در نسل پنجم پرچم‌دارانش از طراحی ماژولار بهره گرفت، متاسفانه طراحی ماژولار به کار رفته در ال‌جی G5 به گونه‌ای نبود که تجربه‌ای خوب را برای کاربر ایجاد کند از این رو شایعاتی منتشر شده است که بیان می‌کنند این رویه در ال‌جی G6 ادامه نخواهد یافت. هم‌چنین خبری که به تازگی در رابطه با این اسمارت‌فون منتشر شده است می‌تواند حذف قابلیت ماژولار از پرچم‌دار را تایید کند.

در یک گزارش جدید آمده است که ال‌جی G6 به یک نمایشگر ۲.۵D مجهز خواهد بود. ششه‌ای بودن کیس پشتی به خوبی می‌تواند تایید کند که باید از قابلیت ماژولار خداحافظی کنیم، اگرچه تایید این شایعه بسیار سخت خواهد بود، زیرا پیش‌تر یک رندر از ال‌جی G6 منتشر شد که نمایشگری کاملا مسطح را به نمایش می‌گذاشت. هم‌چنین در بخش پشتی این اسمارت‌فون تنها شاهد استفاده از یک کیس براق بودیم که مشخص نمی‌کند از جنس شیشه خواهد بود یا نوعی فلز براق در آن به کار خواهد رفت.

به هر حال نشت مستمرشایعه حذف قابلیت ماژولار می‌تواند نشان دهنده عدم تمایل ال‌جی به ادامه دادن این نوع طراحی باشد، البته ممکن است که ال‌جی طراحی ماژولار خود را به دستگاه‌های پایین رده‌تر بیاورد. گفته می‌شود ال‌جی امسال پرچم‌دارش را زودتر از سال‌های ییش معرفی می‌کند. به احتمال قوی مراسم معارفه ال‌جی G6 در طی برگزاری نمایشگاه MWC 2017 و در ماه فوریه ۲۰۱۷ انجام بپذیرد.

ال‌جی G6

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>