امنیت فضای سایبر، شاید وزیری دیگر

وزیر اطلاعات کشور شمرده و رسا از تریبون رسمی صدا و سیما در حال انتقاد از دولت قبل در مورد دور زدن تحریم‌ها است و بیان می‌کند: «دور زدن تحریم برای تهیه کیک زرد در دولت نهم و دهم به جایی نرسید و چندین مورد که بنا بود بارگیری کنند، در هنگام بارگیری لو رفت.»

وزیر می‌گوید: خب اگر اینگونه هست پس از آقای واعظی دعوت کنید تا در مورد فضای مجازی، اشراف اطلاعاتی و امنیتی در آستانه انتخابات توضیح دهد!

به گزارش روزنامه جوان اما فارغ از اصرارها برای اثبات دیپلماسی نتیجه‌بخش دولت در استیفای حق ملت ایران و رفع تحریم‌ها که حتی آثار محسوس بی‌نتیجه بودن آن، نیازی به سخن گفتن در این زمان ندارد، جالب این است که وزیر اطلاعات در برنامه‌ای با موضوع بررسی امنیت فضای مجازی، به رغم اینکه ۲۵ دقیقه از برجام و دستاوردهای آن خطاب به منتقدان سخن می‌گوید، ‌بازهم حاضر نمی‌شود تا درباره رفع ابهامات و بسط اقدامات امنیتی در حوزه فضای مجازی با مردم سخن بگوید.
«تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل» که در آستانه انتخابات، اصرار برخی در دولت مبنی بر برگزاری اینترنتی انتخابات و ایجاد اشتغال در فضای مجازی و فیلتر نشدن کانال‌های انتخاباتی مطرح شده است و می‌شود، اما عالی‌ترین مقام امنیتی دولت حاضر نیست امنیت فضای سایبر را توضیح دهد و آن را به وزیری دیگر حواله می‌دهد و. . .

منبع: itanalyze

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>