اندروید نوگت روی تلویزیون‌های جدید فیلیپس

گوگل دست شرکت‌های سازنده را برای توسعه تلویزیون‌های اندرویدی چندان باز نگذاشته است، با این حال برخی شرکت‌ها بازهم برای محصولات خود آپدیت منتشر می‌کنند. تلویزیون‌های هوشمند شرکت فیلیپس، از آن دسته از محصولاتی بود که مدت‌ها با سیستم عامل اندروید نسخه مارشملو باقی ماند اما ظاهرا اوضاع در حال تغییر است. این شرکت حالا شروع به انتشار نسخه اندروید ۷ (نوگت) برای تلویزیون‌های هوشمند مدل‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ خود کرده است.

تلویزیون اندروید ۷ قابلیت‌هایی نظیر پشتیابی تصویر در تصویر، نمایش ۴k، پشتیبانی از چند اکانت همزمان و ضبط برنامه ارائه می‌کند. شرکت فیلیپس خود نیز قابلیت‌های مجزای دیگری از جمله پشنتیبانی از Amazon HDR/Dolby Digital و قابلیت ورودی گامای هیبریدی (Hybrid Log Gamma) را به این نسخه جدید افزوده است.

فیلیپس اعلام کرده است که تلویزیون‌های مدل ۲۰۱۶ اول از دیگر مدل‌ها این به‌روز رسانی را دریافت خواهند کرد و بعد از آن نوبت به تلویزیون‌های مدل ۲۰۱۷ می‌رسد. عرضه این نسخه از همین حالا توسط فیلیپس آغاز شده است.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>