انشار تصاویر گروهی با اندازه دلخواه در اینستاگرام

در آپدیت جدید اینستاگرام بر خلاف گذشته می‌توانید تصاویر و ویدیوهای گروهی (Multiple) را با سایز واقعیشان به اشتراک بگذارید و دیگر به انتشار مربعی آنها محکوم نیستید.

کسی نمی‌داند چرا، اما زمانی که ویژگی به‌اشتراک گذاری گروهی تصاویر به اینستاگرام آمد، کاربران مجبور بودند تمام عکس‌هایشان را با سایز مربعی به‌اشتراک بگذارند. از آنجایی که بسیاری از کاربران علاقه‌ای به عکس‌های مربعی ندارند، از استفاده از ویژگی عکس‌های گروهی خودداری می‌کردند. خوشبختانه در آپدیت جدید اینستاگرام این محدودیت رفع شده و کاربران می‌توانند تصاویر مورد علاقه‌شان را به‌صورت دسته‌ای و با سایزهای مختلف به‌اشتراک بگذارند.

اینستاگرام در اینباره گفت که این آپدیت به کاربران انعطاف‌پذیری بیشتری خواهد داد اما متاسفانه برای یک‌دست بودن پست، تمام تصاویر یا ویدیوهایی که با استفاده از این ویژگی به‌اشتراک می‌گذارید باید همگی یک سایز مشخص باشند و نمی‌توان برای هر تصویر یک سایز متفاوت استفاده کرد!

این آپدیت در حال حاضر در پلی‌استور قابل دریافت است.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>