اچ‌تی‌سی هدست واقعیت مجازی مستقل Vive Focus را معرفی کرد

شرکت اچ‌تی‌سی هدست واقعیت مجازی مستقل Vive Focus را معرفی کرد، هدست مستقلی که تمام سیم‌ها در آن حذف‌ شده است. این هدست در رویدادی در کشور چین رونمایی شد. اچ‌تی‌سی در رابطه با این هدست این‌گونه توضیح داده که هدست مستقل Vive Focus به کاربر این امکان را می‌دهد که از واقعیت مجازی با هر محتوایی بدون هیچ محدودیتی لذت ببرد. برخلاف بسیاری از هدست های واقعیت مجازی مستقل، شما برای استفاده از محصول جدید شرکت اچ‌تی‌سی نیازی به گوشی هوشمند خود ندارید.

ازجمله ویژگی‌های خاص این هدست که آن را از بسیاری از رقبایش متمایز کرده، صفحه تصویر AMOLED با رزولوشن بالا و چیست اسنپدراگون ۸۳۵ است. با استفاده از Vive Focus امکان ردیابی اشیا در شش محور وجود دارد و هم‌چنین کاربران می‌توانند با استفاده از این هدست، به دیگر هدست‌های اچ‌تی‌سی متصل شوند و جلسات گروهی و بازی‌های چندنفره انجام دهند.

هدست واقعیت مجازی مستقل Vive Focus

واقعیت مجازی هر روزه در حال پیشرفت بوده و هدف توسعه‌دهندگان در این زمینه طبیعی‌تر کردن این تجربه برای افراد است. هدست جدید اچ‌تی‌سی برای خریدار کار را از همیشه آسان‌تر کرده است و کاربر بدون هیچ واسطه‌ای و بدون هیچ سیمی از واقعیت مجازی لذت می‌برد. با حذف شدن واسطه‌ها و بی‌نیاز بودن کاربر به گوشی هوشمند و کامپیوتر خانگی، حالا دیگر تجربه استفاده از واقعیت مجازی محدودیتی ندارد.

متأسفانه اچ‌تی‌سی هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با این هدست منتشر نکرده و هنوز هیچ قیمتی برای آن ارائه نشده است. بیش از ۱۰۰ توسعه‌دهنده در حال کار بر روی این هدست واقعیت مجازی مستقل هستند. شرکت در ادامه توضیح داده که این تکنولوژی در بسیاری از زمینه‌ها و حتی در آموزش و مدارس موثر واقع می‌شود.

تکنولوژی جدید هدست Vive Focus در نقطه آغاز رشد است و به‌زودی در بازار با استقبال بسیار خوبی مواجه می‌شود. دستگاهی بدون هیچ واسطه و مستقل می‌تواند کمک شایانی در زمینه آموزش و پزشکی کند. باید دید که مصرف‌کننده متقاعد می‌شود که مبلغ زیادی برای این تکنولوژی پرداخت کند، هدستی که حتی بدون وجود گوشی هوشمند هم قابلیت استفاده دارد.

هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای ارائه هدست واقعیت مجازی مستقل Vive Focus معین نشده است.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>