ایرپاد هوشمندتر می‌شود

ایرپاد هوشمندتر می‌شود

طبق امتیاز حق اختراع جدید اپل قصد دارد محصول ایرپاد خود را به حسگرهای بیومتریک مجهز کند. به این ترتیب دستگاه هوشمندتر از قبل خواهد شد.

به گزارش ایتنا از مهر به نقل از دیجیتال ترندز، حق امتیاز اختراع جدیدی که اخیرا کشف شده و به اپل تعلق دارد نشان می‌دهد هدفون ایرپاد در آینده به اسکنرهای بیومتریک مجهز خواهد شد.

هدفون بی‌سیم اپل قابلیت‌های متعددی دارد؛ ایرپاد با سیری همخوانی دارد، به میکروفون تبدیل می‌شود و اکنون با ثبت حق امتیاز جدید هوشمندتر نیز خواهد شد.

البته هدفون‌های بی‌سیم دیگر با استفاده از اسکنرهای بیومتریک مواردی مانند ضربان قلب را رصد می‌کنند. اما طبق حق امتیاز جدید اپل تصمیم دارد علاوه بر اسکنر بیومتریک، حسگرهای EKG و حسگرهار امپدانس قلب و عروق (دستگاهی که رسانایی امواج الکتریکی را می‌سنجد) را نیز به دستگاه اضافه کند. به این ترتیب دستگاه هوشمندتر خواهد شد.

این درحالی است که بسیاری از شرکت‌های بزرگ هدفون‌های هوشمندی به بازار عرضه کرده‌اند. به عنوان مثال سامسونگ Gear IconX و جبرا هدفون الیت اسپرت را به بازار عرضه کرده‌اند.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>