اینستاگرام رکورد خود را شکست

اینستاگرام اعلام کرد که قابلیت “Stories” این برنامه، رکورد ۲۰۰ میلیون کاربر فعال را شکست که این رقم در ماه ژانویه ۱۵۰ میلیون نفر بوده است. قابلیت مشابه “Stories” برای اولین بار توسط اسنپ چت معرفی شد که طبق آخرین آمار منتشر شده، روزانه بیش از ۱۶۱ میلیون کاربر فعال از این قابلیت اسنپ چت استفاده می‌کنند.

برنامه اینستاگرام اولین بار در ماه آگوست، قابلیت Stories را معرفی کرد و کاربران تاکنون به قدری از این قابلیت استقبال کردند که شرکت مادر اینستاگرام – فیس بوک – در صدد است تا به روی توسعه و رونق این قابلیت تمرکز بیشتری داشته باشد.

به تازگی، فیس بوک برای جذب بیشتر کاربران به اینستاگرام، قابلیت‌های جدیدی نیز برای این برنامه معرفی کرده است. فیس بوک ابزار استیکر سازی جدیدی برای اینستاگرام به همراه قابلیتی تحت عنوان “Pinning” معرفی کرده است وهمچنین چند نمونه استیکرهای مختص مکان نیز برای شهرهایی همچون شیکاگو، لندن، مادرید و توکیو عرضه شده است.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>