این هفته منتظر بیلد جدیدی برای موبایل نباشید

Back-Lumia 650-Windows 10 mobile

همان‌طور که مطلع هستید، طبق وعده‌ی دونا سارکار، امروز بیلد جدیدی برای اینسایدرهای ویندوز ۱۰ PC منتشر شد. پس از عرضه‌ی این بیلد، این تصور در بین اینسایدرها شکل گرفت که به‌زودی بیلد ویندوز ۱۰ موبایل نیز عرضه خواهد شد اما، بر مبنای سخن دونا سارکار، این هفته نباید منتظر بیلد جدیدی باشیم. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

همان‌طور که در ابتدای خبر نیز اشاره کردیم، گویا بیلد جدیدی برای اینسایدرهای موبایل در این هفته عرضه نخواهد شد و اینسایدرها باید اندکی صبر کنند. بر طبق گفته‌ی مایکروسافت، بیلد قبلی ویندوز ۱۰ موبایل از یک‌سری مشکلات اساسی‌ای رنج می‌برد که تا مایکروسافت آن‌ها را رفع نکند، بیلد جدیدی را عرضه نخواهد کرد.

اینسایدرهایی که بیلد قبلی را دریافت کرده‌اند ممکن است با مشکل پین پد و سیم کارت مواجه شده باشند. دونا سارکار در توضیح این مورد نوشت:

پس از عرضه‌ی بیلد ۱۴۹۲۶، بعضی از اینسایدرها گزارش دادند که دیگر قادر به بازکردن گوشیِ خود از طریق پین کد نیستند و صفحه قفل برای‌شان نمایش داده نمی‌شود. حتی برخی گزارش دادند که تلفن‌همراه‌شان دیگر قادر به شناسایی سیم‌کارت نیست. برای رفع این مشکل یک هارد ریست می‌توانست مشکل را حل کند اما، بر طبق بازخوردی که از سمت اینسایدرها دریافت کردیم، تصمیم بر این شد که این هفته بیلد جدیدی را برای ویندوز ۱۰ موبایل عرضه نکنیم و عرضه‌ی بیلد بعدی تا زمان رفع این مشکل به تعویق بیوفتد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شما هم با این مشکل روبرو شدید؟

منبع: fineit

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>