بازی کنار مسی، یک امتیاز بزرگ است

بازی کنار مسی، یک امتیاز بزرگ است

هوادار/ سوارز گفت:مسی نشان داده است که سایر بازیکنان راه طولانی برای رسیدن به او در پی دارند.
مرد اروگوئه ای بارسا معتقد است که بازی با لیونل مسی برایش یک امتیاز بزرگ محسوب می شود .او همچنین مسی را بهترین بازیکن جهان می داند.
در بازی مقابل اسپانیول، مسی ۳۸ امین هت تریک خود با لباس بارسلونا، و ۴۲ امین هت تریک در دوران ورزشی خود را به ثبت رساند تا به همراه دو گل پیکه و سوارز، در پیروزی تیم ارنستو والورده در دربی کاتالان ها سهم بزرگی داشته باشد.
پیروزی بارسا در همین ابتدای کار، با اختلافی زیاد نسبت به رئال مادرید، آن ها را صدر نشین لالیگا کرد. بعد از بازی هم سوارز از مسی به عنوان بهترین بازیکن جهان تمجید کرد.
او به خبرنگاران گفت: گرفتن سه امتیاز از رقیب مستقیم بسیار مهم است، اگرچه این سومین بازی فصل است.
سوارز در مورد درخشش مسی هم گفت:بازی کردن کنار بهترین جهان یک امتیاز محسوب می شود. مسی نشان داده است که سایر بازیکنان راه طولانی برای رسیدن به او در پی دارند.
ناتوانی رئال مادرید در شکست دادن لوانته در بازی خانگی، به تیم ارنستو والورده کمک کرد تا بتواند با اختلاف ۴ امتیازی نسبت به لوس بلانکوس صدر نشین باشند. حال بارسلونا باید بر بازی بعدی در لیگ قهرمانان تمرکز کند. آن ها روز سه شنبه به مصاف یوونتوس می روند.منبع: هوادار

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>