ببینید :‌ لحظه انفجار گوشی چگونه است؟

همه ما تصاویر مربوط به گوشی های منفجر شده را دیده ایم و خبرهای مربوط به خسارت مالی و بدنی ناشی از این انفجارها هم ما را نگران کرده که آیا ممکن است دستگاه موبایل من نیز ناگهان منفجر شود؟ 

با این حال کمتر کسی از ما لحظه انفجار گوشی تلفن همراه را دیده است. 

در ویدیویی که اخیرا منتشر شده لحظه انفجار گوشی تلفنن همراه در جیب یکی از کارکنان یک هتل در اندونزی را نشان می‌دهد.

آنچنانکه می‌بینید متاسفانه تلفن همراه در جیب پیرهن این خدمه هتل و در نزدیکی صورت وی منفجر می‌شود آن هم درست در زمانی که صاحب گوشی متوجه گرم شدن بیش از حد گوشی شده است. به دلایل واضح این فرد نمی‌تواند بلافاصله بعد از انفجار گوشی را از جیب خود خارج کنند اما بعد از چند ثانیه او موفق می‌شود لباس خود را دربیاورد. خوشبختانه این فرد صدمه چندانی از این حادثه ندید. گوشی این شخص Samsung Galaxy Grand Duos بود که در سال ۲۰۱۳ عرضه شد و این رویداد بسیاری را به یاد نوت ۷ سامسونگ انداخت اما واقعیت این است که هر گوشی تلفن همراهی قابلیت منفجر شدن دارد اگر به خصوص زیاد گرم شود. به خصوص شارژرهای غیر استاندارد می‌تواند به شدت باعث صدمه به باتری شود. 

در ویدیوی زیر شاهد انفجار آیفون ۷ هستیم. مشخص نیست دلیل انفجار این آیفون چیست اما آنچه می‌دانیم این استکه این نخستینن آیفونی نیست که منفجر می‌شود. 

برای امنیت خاطر بهتر است همواره از شارژرهایی استفاده کنیم که با خود تلفن همراه ارایه می‌شوند.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>