برای هواداران بازی در جام حذفی جذابیت دارد اما…/ بگوویچ: برای ما مس از استقلال مهم تر است

به گزارش “ورزش سه”، وینگو بگوویچ سرمربی تیم گل گهر سیرجان، تیمش را برای دو بازی حساس آینده در لیگ یک و جام حذفی برابر مس رفسنجان و استقلال تهران آماده می کند.

وینگو درباره این دو بازی گفت:«هر چند که برای هواداران سیرجانی دیدار با استقلال تهران جذابیت های خاص خودش را دارد؛ اما برای ما امتیاز های دیدار با مس کرمان و مس رفسنجان مهمتر است. »
او درباره شرایط تیم گل گهر در حال حاضر اضافه کرد:« تیم ما به لحاظ بدنی آماده است و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و به جز رضا درویشی، احمد حسن زاده و محسن طرهانی؛ سایر بازیکنان آماده دیدار با مس کرمان هستند.»

بگوویچ درباره دربی کرمانی ها در لیگ یک گفت: «دربی ها همیشه حساسیت خاص خود را دارد و دو تیم به دنبال کسب امتیاز هستند و ما نیز به دنبال استراتژی مناسبی برای این دیدار میگردیم.»
وینگو با بیان اینکه گل گهر قرعه سختی در ابتدای این فصل نصیبش شده گفت:« ما در ۵ بازی اول لیگ و همچنین جام حذفی به قرعه سختی خوردیم و تلاش میکنیم از این بازی ها سربلند بیرون بیاییم.»

او با تایید این موضوع که در صدد جذب بازیکن جدید و تقویت تیمش است گفت:« قصد داریم در خط جلو با اضافه شدن یکی دو بازیکن مشکلاتمان را برطرف کنیم و تا کنون هنوز بازیکن خوبی پیدا نکرده ایم. بازیکنی که بتواند کار را دربیاورد. ما ابتدا در تقویت خط دفاع تلاش کردیم و حالا میخواهیم خط هجومی را تقویت کنیم.»

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>