برگزاری نمایشگاه و مسابقه چاپگرهای سه بعدی ایرانی

با شروع ثبت نام نخستین «نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی» تا کنون بیش از ۳۰ متخصص حوزه ساخت و مواد پیشرفته، متقاضی حضور در بخش مسابقه این رویداد شده اند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی، پیرو انتشار فراخوان نخستین «نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی» تاکنون بیش از ۳۰ متقاضی برای دریافت غرفه و ۳۰ متخصص این حوزه برای شرکت در بخش مسابقه این رویداد متقاضی شده اند.

این رویداد به عنوان نخستین گردهمایی بزرگ علمی و صنعتی در سه بخش اصلی؛ مسابقه انتخاب بهترین چاپگر سه بعدی ایرانی، نمایشگاه دستاوردهای صنعت چاپ سه بعدی و تکنولوژی های ساخت افزودنی و سخنرانی های علمی ترویجی برگزار می شود که علاقمندان برای شرکت در این مسابقه و نمایشگاه از اسفند ماه سال گذشته به سایت ۳dshow.ir مراجعه کرده اند.

نمایشگاه صنعت چاپ سه بعدی و مسابقه انتخاب بهترین چاپگرهای سه بعدی ایرانی توسط ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی و با همکاری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان از ۱۱ تا ۱۳ اردیبهشت ماه سال جاری در محل سالن اجلاس سران برگزار می‌شود.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>