برگزاری کارگاه آموزشی " گام به گام با انفورماتیک"

اولین کارگاه آموزشی ” گام به گام با انفورماتیک” با حضور کارشناس متخصص، شنبه دوم اردیبهشت ساعت ۱۰ از سوی فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات، سلسله کارگاه های  تخصصی “گام به گام با انفورماتیک” در حوزه فناوری اطلاعات با هدف  ارتقاء دانش و آگاهی  نوجوانان به مبانی انفورماتیک و پرداختن به مسائل روز فناوری اطلاعات  در مدارس منطقه ۱۱ برگزار می شود.

در این برنامه میلاد نوراله زاده متخصص حوزه IT  به آموزش مباحث تخصصی و آشنایی با IT، ICT، فناوری های هوشمند سازی، اندروید، هوشمند سازی چیست و چه فناوری هایی داریم؟، نقش اندروید و آینده آن در فناوری های هوشمند سازی می پردازد.

این برنامه قرار است  در جمع دانش آموزان  دبیرستان پسرانه ابوذر واقع در خیابان اوستا برگزار شود.این برنامه قرار است در جمع دانش آموزان  دبیرستان پسرانه ابوذر واقع در خیابان اوستا برگزار شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۰۲۱۳۸ تماس بگیرید.

منبع: itanalyze

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>