بمباران کاربران آیفون از طریق برنامه تقویم

بمباران کاربران آیفون از طریق برنامه تقویم

هرزنامه‌نویسان برای ایجاد مزاحمت برای کاربران آیفون به شیوه جدیدی متوسل شده و از طریق برنامه تقویم این گوشی انبوهی از پیام‌های ناخواسته را برای آنها ارسال کرده‌اند.

به گزارش ایتنا از فارس، هرزنامه‌نویسان در روزهای منتهی به جمعه سیاه که فصل خرید ارزان قیمت در آمریکاست پیام‌های زیادی با مضمون خرید انواع کالا را برای افراد مختلف ارسال کرده‌اند و بدین منظور به خدمات تقویم آیفون اپل متوسل شده‌اند.

نکته جالب این است که هیچ راه‌حل قطعی برای جلوگیری از حمله هرزنامه‌نویسان به خدمات تقویم آیفون وجود ندارد و ممکن است این نوع حملات در آینده در مناسبت‌های دیگری تکرار شوند.

برای کاهش میزان این حملات کاربران این برنامه می‌توانند با کلیک کردن بر روی شکلک چرخ‌دنده در محیط این برنامه گزینه Preferences و سپس Advanced را انتخاب کرده و گزینه ایمیل را برای دریافت پیام‌های اطلاع رسانی سرویس آی‌کلود اپل انتخاب کنند.

همچنین می‌توانید با باز کردن یک تقویم دیگر در این برنامه تمامی پیام‌های هرزنامه را به این محیط ارسال کنید. بدین منظور باید در محیط برنامه گزیته Calendars را انتخاب و سپس Edit را انتخاب کنید و در بخش آی‌کلود تقویم جدید را انتخاب کنید.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>