بوریلو: پنالتی روی ژائو ماریو؟ ۶۷ بار، آن صحنه را به صورت آهسته دیدم و پنالتی نبود

طرفداری- اسپال با  وجود ارائه یک نمایش قابل ستایش، ۲-۰ بازنده دیدار مقابل اینتر بود. مارکو بوریلو، پس از شکست تیمش، ضمن گلایه از داوری، اعلام کرد اهداف مهمی را در تیم جدیدش، دنبال می کند.

بوریلو در صفحه رسمی خود در اینستاگرام، نوشت:

بسیار فوق العاده می شود که در همه بازی ها، برنده شوید یا گلزنی کنید. متاسفانه در هر بازی باید با مجموعه ای از مسائل فنی، فیزیکی و جدیدا کمک داور ویدیویی که در بازی قبلی بر ضد ما رای داد؛ مقابله کنیم. تنها چیزی که مرا برای پیشرفت و ادامه کار، با انگیزه نگه می دارد؛ استفاده از فرصت های پیش رو در هفته بعد است.

پنالتی اینتر؟ از نظر من، آن پنالتی نبود. شاید نزدیک به ۶۷ بار، آن را به صورت آهسته دیدم. اگر قرار باشد چنین چیزهایی در بازی های ما، پنالتی گرفته شود؛ فوتبال شبیه به واترپلو خواهد شد؛ هر چند بی احتیاطی مدافعان ما، پرواز [دایو] ژائو ماریو را توجیه نمی کند.

اینتر، تیمی بسیار عالی است. آن ها فصل خوبی را پشت سر می گذارند. می خواهم به شما بگویم که اشکرینیار، یک جانور است. [بسیار قوی است] اینتر با گرفتن او، معامله بسیار خوبی انجام داده است.

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>