تاخیر در عرضه به‌روزرسانی اندروید ور ۲٫۰ برای نسل دوم و سوم ساعت‌ هوشمند ایسوس ZenWatch

درحالی‌که بسیاری از ساعت‌های هوشمند اندرویدی بازار به سیستم عامل اندروید ور ۲٫۰ مجهز شده‌اند ولی هنوز ایسوس به وعده خود عمل نکرده است. اگرچه بسیاری از کاربران نسل دوم و سوم ساعت‌های هوشمند ایسوس ZenWatch منتظر دریافت این به‌روزرسانی هستند ولی این شرکت تایوانی یکبار دیگر تصمیم گرفته که آن را به تعویق بیاندازد.

ایسوس همراه با بسیاری از سازندگان گوشی‌های هوشمند وعده ارائه این به‌روزرسانی را برای پایان سه‌ماهه دوم سال داده بودند که البته باوجود گذشت چند روز از سه‌ماهه سوم سال، خبری از آن نیست. نمایندگی این شرکت در آلمان اعلام نموده که کاربران ZenWatch 2 در بازه ماه جولای تا اوت منتظر دریافت این به‌روزرسانی باشند.

ایسوس ZenWatch

چند روز گذشته ایسوس آمریکا خبر از عرضه به‌روزرسانی اندروید ور ۲٫۰ برای ZenWatch 3 در هفته‌های آینده داده بود. متاسفانه تا امروز چندبار ارائه این آپدیت با تاخیر همراه شده که البته این‌بار از زمان عرضه دقیق آن بی‌خبریم.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>