تازه‌ترین تصاویر منتشر شده از گلکسی S8 را ببینید

با پایان یافتن نمایشگاه MWC 2017 و عدم معرفی گلکسی S8 در این نمایشگاه، عمر شایعات و اخبار غیر رسمی پیرامون پرچم‌دار آینده سامسونگ از سال‌های گذشته بسیار بیش‌تر شده است. به تازگی مجموعه‌ای از تصاویر منتشر شده که شمایل گلکسی S8 را به خوبی به نمایش می‌گذارد.

متاسفانه نمی‌توان با اطمینان گفت که این تصاویر مربوط به گلکسی S8 خواهد بود و یا متعلق به گلکسی +S8 است. با این حال به نظر می‌رسد تفاوت‌های این دو اسمارت‌فون در بخش طراحی تنها محدود به ابعاد شود، بنابراین این تصاویر می‌تواند نمایی کلی را از طراحی هر دو اسمارت‌فون به نمایش بگذارد.

در این تصاویر می‌توانیم از تمامی زوایا گلکسی S8 را مشاهده کنیم، اما نکته قابل توجه این تصاویر نمای جلویی این تلفن همراه است که لاک‌اسکرین را نشان می‌دهد. در این بخش می‌توانیم حالتی مشابه ستاره‌های موجود در آسمان شب را مشاهده کنیم که در برخی از شایعات قبلی تصاویری را از این بخش گرافیکی مشاهده کرده‌ایم.

به هر حال به طور قطعی می‌توان عنوان کرد که طراحی گلکسی S8 به همین شکل است و شایعات و اخبار زیادی نیز چنین طراحی مشابهی را به نمایش گذاشته‌اند. مراسم رونمایی از دو پرچم‌دار آتی سامسونگ در تاریخ ۲۹ مارس (۹ فروردین) برگزار خواهد شد.


منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>