تجهیز ساعت سامسونگ به صفحه‌کلید QWERTY

بی‌شک ساعت هوشمند Gear S2 سامسونگ در میان محصولات برتر در این سطح از بازار دستگاه‌های الکترونیکی قرار می‌گیرد. پشتیبانی ویژه سامسونگ و امکان برقراری ارتباط با دیگر دستگاه‌های هوشمند تولیدی این شرکت باعث شده این دستگاه بتواند در مقابل دیگر رقبای اندرویدی و یا حتی محصولی مانند اپل واچ به خوبی قد علم کند.

یکی از مشکلاتی که در بدو امر به‌نظر می‌رسید این ساعت هوشمند را در ادامه حضور در بازار با مشکل مواجه کند، نبود برنامه‌های متنوع و کافی بر پایه سیستم‌عامل تایزن بود که در پرتو علاقه تیم‌های توسعه‌دهنده نرم‌افزاری به ارائه برنامه‌های مختلف برای این ساعت هوشمند، این مشکل نیز تا حدود زیادی حل شد.

در جدیدترین نمونه این تلاش‌ها، نرم‌افزاری به نام Agile Keyboard با قیمت ۰٫۹۰ دلار در فروشگاه نرم‌افزاری گلکسی اپس قرارگرفته که در قالب ظاهری شبیه به دیگر صفحه‌کلیدهای نرم‌افزاری سامسونگ، این ساعت را به یک صفحه‌کلید QWERTY به همراه قابلیت‌هایی مانند پیش‌بینی خودکار کلمات تجهیز خواهد کرد. این در حالی است که در قالب سیستم‌عامل تایزن، امکان تغییر سریع صفحه‌کلید مورد استفاده به‌سادگی میسر شده است.

با هدف بهبود تجربه کاربر در استفاده از برنامه‌های پیام‌رسان فوری، توسعه برنامه جدیدی با امکان مدیریت گفتگوهای فعال و یا نوشتن مطالب مورد نظر و ارسال به دیگران نیز در دستورکار قرارگرفته است. برنامه یادشده به عنوان نرم‌افزاری مدیریتی، در حال حاضر از پیام‌رسان‌هایی مانند واتس‌اپ، فیس‌بوک مسنجر، گوگل هنگ‌اوتز، لاین، کاکائو تاک، اسکایپ و وایبر پشتیبانی می‌کند اما آن‌طور که عنوان شده، در آینده‌ای نزدیک شاهد پشتیبانی از طیف گسترده‌تری از برنامه‌ها خواهیم بود.

با استفاده از نرم‌افزار Agile Keyboard ممکن می‌شود
این نرم‌افزار با قیمت ۰٫۹۰ دلار در فروشگاه نرم‌افزاری گلکسی‌اپس قرارگرفته است
آی‌تی‌ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>