تسلا برای منازل پنل خورشیدی می‌سازد

این روزها، جدیدترین محصول شرکت تسلا خودروی Model 3 و کامیون Semi Truck جدید این شرکت، در مرکز توجه همه است. اما Tesla Motors، بخش منحصر به فرد و کاملی به صنعت انرژی خانگی اختصاص داده که کمتر کسی به آن توجه دارد. PowerWall، سیستم ذخیره انرژی خانگی شرکت تسلا است که در حال گسترش و شناخته شده شدن در سرتاسر دنیاست. این ارگان، در زمینه ساخت پنل‌های خورشیدی قابل نصب روی سقف منازل فعالیت دارد. این پنل ها قادر هستند انرژی خورشیدی را جذب و تبدیل به انرژی قابل مصرف در خانه کنند.

انرژی خورشید، به عنوان اساس و پایه کسب و کار شرکت تسلا محسوب می‌شود و این شرکت در راستای گستری استفاده از این انرژی پاک، معامله‌ای با شرکت Home Depot امضا کرده است تا از ابتدای سال جاری، محصولات تسلا در ۸۰۰ فروشگاه هوم دیپات برای فروش عرضه شود. طبق گزارش بلومبرگ، قسمت کوچکی از فروشگاه‌های Home Depot به محصولات تسلا اختصاص خواهد یافت و تمرکز اصلی به روی فروش پنل‌های خورشیدی و محصولات Powerwall اختصاص خواهد یافت.

Powerwall، نوعی باتری قابل تصب به روی دیوار است که کاربران می‌توانند از آن به عنوان منبع انرژی پاک در خانه استفاده کنند. این نوع باتری‌ها در ابتدا برای خودروهای تسلا طراحی شدند که بعدا برای افرادی که مشتاق استفاده از انرژی خورشیدی در داخل منازل خود بودند نیز کارآمد شد. انرژی خورشید در طی روز توسط این سیستم ذخیره شده و در شب مورد استفاده قرار می‌گیرد و یا برای شارژ خودروهای الکتریکی مصرف می‌شود.

مطالب مرتبط با تسلا:

تسلا تصادف را پیش‌بینی کرد+ویدئو

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>