تشکیل گردان‌های سایبری دانش‌آموزی در کشور

رئیس ‌سازمان بسیج دانش‌آموزی از راه‌اندازی گردان‌های سایبری با حضور دانش‌آموزان در سطح کشور خبر داد.
سرهنگ علی صابرماهانی در گفت‌وگو با فارس در خصوص «برنامه‌های این سازمان برای حضور در شبکه‌های اجتماعی و آشنایی دانش‌آموزان با آسیب‌های آن»، اظهار داشت: در سازمان بسیج دانش‌آموزی قسمتی به نام شورای فضای مجازی ایجاد کرده‌ایم.
صابرماهانی ادامه داد: دوره‌ای را به صورت اختصاصی برای دانش‌آموزان در فضای مجازی ایجاد کرده‌ایم که این دوره پنج روزه تابستان سال جاری با عنوان «اینجا مرکز عالم است»، برگزار شد.
وی افزود: در این طرح به دانش‌آموزان اعلام می‎کنیم که هرکدام از آنها خود یک افسر جوان در عرصه فضای مجازی هستند که می‌توانند در آن نقش‌آفرین باشند.
رئیس‌سازمان بسیج دانش‌آموزی با اشاره به محتوای آموزشی فضای مجازی، عنوان کرد: بیشتر آشنایی دانش‌آموزان با خود فضای مجازی است که چطور از محتوای آن استفاده کرده و آموزش‌های لازم را نیز به دوستان خود منتقل کنند.
صابرماهانی با بیان اینکه در سطح کشور گردان‌های سایبری را با حضور دانش‌آموزان راه‌اندازی کرده‌ایم،گفت: ۲۰۰ دانش‌آموز از سراسر کشور را به صورت متمرکز و در دوره متوسطه دوم آموزش داده‌ا‌یم که اساتید این دوره‌ها از اساتید برتر فضای مجازی هستند و هر استان نیز به سمت ایجاد یک گردان سایبری حرکت می‌کند.

منبع: itanalyze

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>