تصاویر جدید فاش شده از آی‌فون ۸ نشان‌‌دهنده حذف دکمه هوم فیزیکی هستند

با نزدیک‌شدن به زمان معرفی آی‌فون‌های‌ جدید، شایعات زیادی پیرامون این محصولات شنیده می‌شوند. براساس آخرین‌ خبر‌ها، اپل در محصولات جدید خود، دکمه هوم فیزیکی‌ را حذف خواهد کرد. به‌‎تازگی Benjamin Geskin عکسی را با عنوان قاب آی‌فون جدید توییت کرده است که در آن، حذف دکمه هوم تایید می‌شود.

آی‌فون 8

این تصویر در کمپانی فاکسکان از قاب نیم‌ساخته‌ محصول گرفته شده و تایید کننده‌ خبر‌های قبلی، مبنی‌بر مجهز شدن آی‌فون ۸ به‌ صفحه‌نمایش با حاشیه‌ بسیار کم‌ و حذف کلید فیزیکی هوم است. برخی اعتقاد دارند که این شرکت قصد داشت تا حذف دکمه هوم را در آی‌فون ۷ عملی کرده و آن را با یک دکمه مجازی جایگزین کند ولی به دلایلی، از انجام آن پشیمان شد.

علاوه‌بر حذف کلید هوم، خبر‌ها حاکی از این بوده که اپل قصد دارد تا سنسور اثر‌ انگشت را با صفحه‌نمایش دستگاه ادغام کند. این درحالی است که در شایعات قبلی، برخی تصاویر نشان‌دهنده این بود که سنسور اثر انگشت به پشت دستگاه انتقال می‌یابد. به‌هرحال، اطلاعات جدید را نمی‌توان تایید یا تکذیب کرد و برای پی‌بردن به مشخصات اصلی آی‌فون ۸ باید تا زمان معرفی این محصول صبر کنیم، هرچند قیمت آن در گذشته فاش شده بود.

به گروه تلگرامی آی‌فون‌های شرکت اپل ملحق شوید

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>