تصاویر لورفته از مرسدس جی‌ال‌اس ۲۰۱۹

با اینکه تابستان فصل استراحت بسیاری از افراد محسوب می‌شود اما برای عکاسان جاسوس سخت کوش در آلمان فصل پرکاری بوده است. این عکاسان موفق به انتشار تصاویر اولیه از خودروی جدید جی‌ال‌اس (GLS) شرکت مرسدس بنز شده‌اند.

خودروی SUV جدید مرسدس بنز به‌ احتمال زیاد سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد. این خودروی جادار که از سه ردیف صندلی و گنجایشی برابر با ۷ نفر بهره می‌برد، مستقیما به جنگ خودوری ایکس۷ شرکت بی‌ ام‌ و خواهد رفت.

خودروی جی‌ال‌اس جدید هم احتمالا بر پایه پلتفرم MHA طراحی و تولید خواهد شد و همانند مدل فعلی جی‌ال‌اس با کاهش وزن قابل توجهی همراه خواهد بود. انتظار می‌رود پلتفرم MHA آنقدر انعطاف‌پذیری داشته باشد که بتواند مدل‌های مختلف مرسدس از ۴ گرفته تا ۸ سیلندر و مدل‌های دیفرانسیل عقب و چهار چرخ دیفرانسیل را کاملا پشتیببانی کند. برای نسخه آمریکایی جی‌ال‌اس جدید باید انتظار هرچیزی از جمله موتور دیزلی، بنزینی و حتی هیبریدی را داشت. ضمنان به لیست انتظارات خود موتور ای‌ام‌جی ۴٫۰ لیتری ۸سیلندر جفت توربو را هم اضافه کنید. جی‌ال‌اس قعلی از موتور ۵٫۵ ایتری تک توربو با ۵۷۷ اسب بخار قدرت بهره می‌برد که با توجه به برنامه مرسدس در کاهش وزن جی ال‌اس احتمالا شاهد این تغییرات در موتور این خودرو خواهیم بود.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>