تصاویر کانسپت جدید مایکروسافت به بیرون درز کرد

امروز تصاویر جالبی بر روی صفحه اینستاگرام مایکروسافت قرار گرفته است که در آن کانسپت جدید کمپانی مایکروسافت ملقب به سرفس بوک۲ را معرفی می نماید گرچه هنوز زمان زیادی تا فصل بهار و معرفی این تبلت جدید باقی مانده است اما به نظر می رسد تصاویر جدید متعلق به این سرفس مایکروسافت باشد در ادامه با گویا آی تی همراه باشید تا به صورت دقیق تر به بررسی تصاویر ارسال شده از کانسپت جدید مایکروسافت بپردازیم.

Microsoft-Surface-Book-2

تصاویر منتشر شده بر روی صفحه اینستاگرام مایکروسافت قطعا باید متعلق به سرفس بوک ۲ این کمپانی باشد زیرا تصویر ارسال شده دقیقا از زاویه ای گرفته شده است که شما قادر خواهید بود به سادگی لولاهای این سرفس را مشاهده نمایید و به وضوح مشخص است که این لولاها با سیستم لولاهای همیشگی مایکروسافت در سری های قبلی کاملا متفاوت است و ساختار تازه ای دارد.

با توجه به اطلاعات کسب شده توسط مجله اینترنتی گویا آی تی از آنجا که طراحی صفحه کلید این محصول دقیقا مبتنی بر ساختار سرفس مایکروسافت است می توان گفت این تصویر متعلق به کانسپت سرفس بوک ۲ این کمپانی می باشد.

Microsoft-Surface-Book-2

البته این موضوع را از روش های دیگری نیز می توان اثبات کرد به عنوان مثال دنیل روبینو (Daniel Rubino)، دبیر تحریریه‌ی بخش مرکزی ویندوز (Windows Central)، در تایید این که این تصویر از یک ویدیوی مفهومی مربوط به سرفیس‌بوک ۲ برداشته شده، گفت:

“می‌توانم تایید کنم که این تصویر آپلود شده (که عکس نیست) از یک حلقه‌ی فیلم از منابع داخلی مایکروسافت برداشته شده است که به منظور ایده‌ گرفتن برای طراحی سرفیس‌بوک ۲ بوده. این ویدیو اخیرا در بعضی دپارتمان‌ها و جلساتی که از ماه جولای (اواسط تیر) برگزار می‌شده، در مایکروسافت به نمایش درآمده و چندین نفر می‌توانند دیدن ویدیو (که این تصویر از آنجا آمده) را تایید کنند.”

Microsoft-Surface-Book-2

با وجود اینکه پیش از این نیز شایعاتی مبنی بر تغییر سیستم لولاهای سرفس بوک ۲ توسط مایکروسافت به منظور کاهش فاصله بین صفحه کلید و نمایشگر به گوش می رسید بیش تر از پیش به نظر می رسد که این تصاویر قرار است به واقعیت بدل شوند.

Microsoft-Surface-Book-2

البته باید مدت زمان زیادی را منتظر بمانیم تا ساختار اصلی سرفس بوک ۲ را ببینیم زیرا مایکروسافت قرار است این محصول جدید را در بهار سال آینده رونمایی نماید و این رویداد که قرار است با آپدیت مهم ویندوز ۱۰ همراه باشد Redtone 2  نام‌گذاری شده است.

برای بروز بودن در دنیای تکنولوژی با گویا آی تی همراه باشید. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان گذاشته و این مطلب را برای دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید.

منبع: Phonearena

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>