تعداد مشترکین نت‌فلیکس به ۱۰۰ میلیون رسید

شرکت نت‌فلیکس با انتشار گزارش مالی سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۷، تخمین زده که تعداد مشترکین این سرویس تا آخر همین هفته از مرز ۱۰۰ میلیون نفر بگذرد. شبکه ABC نیوز در گزارش خود گفت: “سرویس نت‌فلیکس در سه ماهه اول سال جدید توانسته ۵ میلیون مشترک جدید را جذب کند و تا پایان ماه مارس، تعداد مشترکین خود را به ۹۸٫۷ میلیون نفر در ۱۹۰ کشور مختلف رساند.

در این گزارش آمده: “حدود ۵۱ میلیون نفر از کاربران این سرویس در ایالات متحده هستند. البته تحلیلگران شرکت احتمال می‌دهند که تا پایان سال تعداد مشترکین خارج از آمریکا از تعداد مشترکین آمریکایی سبقت بگیرند. نت‌فلیکس تا پایان ماه مارس بیش از ۴۸ میلیون مشترک خارج از آمریکا را جذب کرده است. “رید هاستینگ” مدیرعامل نت‌فلیکس احتمال می‌دهد که صد میلیون مشترک بعدی، در زمانی کوتاه‌تر از صد میلیون مشترک فعلی جذب این سرویس شوند، البته در طول مصاحبه تصویری خود در هنگام بررسی گزارش سه‌ماهه جدید، جدول زمانی مشخصی در اینباره اعلام نکرد. در معاملات روز دوشنبه، ارزش این شرکت کالیفرنیایی حدود ۶۳ میلیارد دلار تخمین زده شد و ارزش سهام شرکت نیز از ۱٫۹۰ دلار به ۱۴۹٫۱۵ دلار افزایش پیدا کرده است. با این حال تعداد مشترکین جذب شده در این سه‌ماهه، کمی پایین‌تر از مقدار پیش‌بینی شده توسط مدیران این شرکت بوده ‌است. با توجه به شرایط فعلی، انتظار می‌رود نتفلیکس امسال حدود ۶ میلیارد دلار را صرف برنامه‌ریزی‌های جدید کند. این شرکت کالیفرنیایی در سه ماهه اول امسال موفق به کسب سود خالص ۱۷۸ میلیون دلاری حاصل از درآمد ۲٫۶ میلیارد دلاری شد. تحلیلگران احتمال می‌دهند نت‌فلیکس حدود ۴۸۲ میلیون دلار سود خالص حاصل از درآمد ۱۱ میلیارد دلاری سال ۲۰۱۷ را کسب کند.

درمورد نت‌فلیکس این مطالب را هم بخوانید:‌

- تجربه اثر نت‌فلیکس بر اقتصاد

- مشاهده ویدیو‌های نت‌فلیکس به صورت آفلاین

 

منبع: itiran

یک دیدگاه برای ”تعداد مشترکین نت‌فلیکس به ۱۰۰ میلیون رسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>