تعدیل نیروهای بخش ارتباطات شرکت ال‌جی

تعدیل نیروهای بخش ارتباطات شرکت ال‌جی

به‌تازگی آمارهای منتشر شده نشان می‌دهند که در نیمه دوم سال جاری فرایند کاهش نیرو در شرکت ال‌جی آغاز شده است و مسئولان این شرکت در حال تعدیل کارمندان بخش ارتباطات سیار خود هستند.


به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، شرکت‌های متعددی در رده فناوری اطلاعات در طول چند سال گذشته مجبور به تعدیل نیرو شده‌اند و در این میان شرکت ال‌جی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بر اساس آمار منتشر شده وضعیت این شرکت به این نحو است که در طول دو ماه گذشته و آغاز نیمه دوم سال ۲۰۱۶ شاهد تعدیل نیرو در این شرکت بوده‌ایم.

 
آمار منتشر شده نشان می‌دهند که تعداد نیروهای بازوی ارتباطات سیار این شرکت از ۷ هزار و ۳۲۱ نفر در نیمه نخست سال به ۷ هزار و ۱۶ نفر در نیمه دوم کاهش پیدا کرده است.

شایان‌ ذکر است که این آمار در پایان سال ۲۰۱۵ میلادی برابر با ۷ هزار و ۴۶۰ نفر بود و همین روند نشان‌دهنده تسریع فرایند تعدیل نیرو در این شرکت است.

به‌ این‌ ترتیب متخصصان معتقدند که چنین امری تنها به‌واسطه آمار ضعیف فروش این شرکت در رده تلفن‌های همراه هوشمند شکل گرفته است و در صورت بهبود نیافتن شرایط این بخش شاهد تسریع این فرایند نیز خواهیم بود.
 

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>