تلفن هوشمندی با صفحه نمایش هولوگرافیک

تلفن هوشمندی با صفحه نمایش هولوگرافیک

یک شرکت تولید کننده دوربین‌های دیجیتال قصد دارد یک تلفن هوشمند ماژولی با صفحه نمایش هولوگرافیک سه بعدی برای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده بسازد.

به گزارش ایتنا از مهر به نقل از ورج، شرکت Red که برای تولید دوربین‌های دیجیتال با کیفیت بالا مشهور است، به تازگی اعلام کرده محصول جدیدش یک تلفن هوشمند است.

این موبایل که «هیدروژن» نام گرفته یک تلفن هوشمند ماژولی همراه یک صفحه نمایش هولوگرافیک سه‌بعدی برای واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است.

شرکت تولید کننده اعلام کرده این تلفن همراه در دو نسخه تولید می‌شود که نسخه با قاب تیتانیومی ۱۵۹۵ دلار و نسخه قاب آلومینیومی آن ۱۱۹۵ دلار قیمت گذاری شده است.

این موبایل از اوایل ۲۰۱۸ به سراسر جهان ارسال خواهد شد و هم اکنون نیز در وب سایت این شرکت برای پیش سفارش عرضه شده است.

البته RED هنوز اعلام نکرده شیوه کارکرد دستگاه چیست و احتمال دارد طراحی آن نیز تغییر کند. تاکنون فقط مشخص شده دستگاه مجهز به سیستم عامل اندروید خواهد بود و دارای چند ویژگی اضافی است که فراتر از تصور معمول از یک تلفن هوشمند است.

این شرکت همچنین اعلام کرده پس از عرضه اولیه موبایل مذکور به دلیل محدودیت های تولید صفحه نمایشگر نمی تواند تمام سفارش های خرید را به موقع تحویل دهد.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>