تولید گوشی برای ترجمه زبان‌های مختلف در چند ثانیه

تولید گوشی برای ترجمه زبان‌های مختلف در چند ثانیه

این گوشی ۱۷۹ دلار قیمت دارد و توسط شرکت استرالیایی Lingmo International تولید شده است.

به گزارش ایتنا از فارس، گوشی مذکور که One2One نام دارد از فناوری هوش مصنوعی خاص شرکت آی.بی.ام برای ترجمه آنی مکالمات بهره می‌گیرد و هم قادر به درک لغات و هم قادر به درک معنای مجموعه‌ای از لغات و اصطلاحات است.

این گوشی از بلوتوث یا وای.فای برای ترجمه مکالمات بهره نمی‌گیرد و لذا به راحتی می‌توان از آن در هواپیماها یا نقاط دورافتاده استفاده کرد. One2One برای ترجمه لغات و مکالماتی که به زبان‌های انگلیسی، ژاپنی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، پرتغالی، آلمانی و چینی صورت گرفته باشند، قابل استفاده است. زبان انگلیسی با لهجه هندی هم به زودی به این گوشی اضافه می‌شود.

برای استفاده از این گوشی افراد تنها کافیست آنها را بر روی گوش خود نصب کرده و زبان ترجمه انتخابی را برگزینند تا به سادگی با یکدیگر صحبت کنند. استفاده از فناوری هوش مصنوعی درک لهجه‌های منطقه‌ای مختلف را هم برای گوشی مذکور تسهیل کرده است. خرید عمومی این گوشی از یک ماه دیگر ممکن خواهد بود.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>