تیزر معرفی خودروی الکتریکی i8 roadster منتشر شد

شرکت بی‌ام ‌و، تیزر ویدیویی از خودروی i8 roadster خود منتشر کرده است که سومین عضو از خانواده “i” و نسخه اسپورت و الکتریکی این خانواده است. این شرکت آلمانی تصمیم دارد i8 roadster را که طراحی مشابهی با مدل کنونی خودروی الکتریکی کوپه i8 خود دارد را سال آینده معرفی کند.

طبق گفته سال گذشته مدیرعامل شرکت بی ام و، Harald Krueger، این شرکت تولید این خودرو را سال ۲۰۱۸ آغاز خواهد کرد. تیزر این ویدیو در شبکه اجتماعی این شرکت منتشر شد و به قابلیت‌هایی همچون لذت رانندگی با سقف باز(open-top pushing pleasure)، عملا بی صدا و تولید صفر درصد ناخالصی ، طی این ویدیو اشاره شد.

این خودروبا بدنه کربنی، ظاهرا دو صندلی سرنشین دارد و طبق گزارش‌ها مکانیزم سقف کاملا به صورت الکتریکی عمل می‌کند، درها به صورت عمودی باز و بسته می‌شوند، وموتور هیبریدی آن مجهز به قدرتی معادل ۳۵۷ اسب بخار است. این خودرو سرعت ۰ تا ۶۰ مایل در ساعت را در ۴٫۲ ثانیه پر می‌کند.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>