جایزه نوت ۸ سامسونگ به همه مسافران یک پرواز

سامسونگ برای اینکه به مردم دنیا یادآوری کند که گلکسی نوت ۸ از لحاظ ایمنی هیچ مشکلی برای استفاده در پروازها ندارد و ، به ۲۰۰ نفر از مسافرین پروازهای کشور اسپانیا، گلکسی نوت ۸ جایزه داد. همانطور که می‌دانید گلکسی نوت ۷ به‌دلیل آتش سوزی حمل و استفاده از آن در هواپیماهای سراسر دنیا ممنوع شده بود. ضمنا سامسونگ تصاویری از عکس‌العمل مسافرین هنگام دریافت هدایا را هم ثبت کرده است.

سال گذشته، عملکرد ناموفق گلکسی نوت ۷ باعث شد کمپانی سامسونگ زیان‌ سنگینی را متحمل شود و این شرکت حتی تا مرز ورشکستگی هم پیش رفت. حال این شرکت با انجام تست‌های چند مرحله‌ای جهت تایید سلامت و ایمنی باتری گلکسی نوت ۸، قصد دارد اعتبار گذشته خود در زمینه تولید فبلت‌های باکیفیت را مجددا کسب کند. حال عملکرد خوب سامسونگ در طراحی و فروش نسبتا قابل توجه نوت ۸ نشان می‌دهد که سامسونگ در طراحی و تولید گلکسی نوت ۸ موفق عمل کرده و تا حدودی هم موفق به جلب مجدد اعتماد علاقه‌مندان به اسمارت‌فون و فبلت‌های این شرکت شده است.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>