جعبه گشایی از ماکت گلکسی اس ۹

همانطور که می‌دانید شایعات حکایت از این دارند که سامسونگ گلکسی اس ۹ خود را در نمایشگاه MWC امسال رونمایی خواهد کرد. از آنجایی که سامسونگ بزرگترین بازیگر صنعت موبایل دنیاست معرفی این گوشی هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همه منتظر هستیم تا ببینیم سامسونگ چه تغییرات مهمی را در پرچمداران سال ۲۰۱۸ خود اعمال می‌کند. شاید بیشترین ایرادی که به گلکسی‌های اس ۸ و اس ۸ پلاس یا حتی نوت ۸ می‌توان وارد کرد محل بسیار بد سنسور اثر انگشت است. نکته‌ای که ما در بررسی نوت ۸ هم به آن اشاره کردیم. سامسونگ هم به خوبی متوجه این بازخورد از کاربران شده است و ظاهرا تصمیم گرفته محل این سنسور را تغییر دهید.

در ویدئویی که در ادامه می‌بینید از یک دستگاه گلکسی اس ۹ جعبه گشایی می‌شود، البته طبیعی است که این فقط یک ماکت است و موبایل اصلی هنوز حتی رونمایی هم نشده است. اما این ماکت کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و به واقعیت بسیار نزدیک است. در ادامه می‌بینید که سامسونگ چینش دوربین‌های پشت را از افقی به عمودی تغییر داده است (مشابه کاری که اپل در آیفون ۱۰ انجام داد) و سنسور اثر انگشت هم پایین دوربین‌ها قرار گرفته است که به نظر می‌رسد موقعیت بهتری نسبت به قبل پیدا کرده است.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>