جلسه‌ی فنی منصوریان برای بازیکنان استقلال

جلسه‌ی فنی منصوریان برای بازیکنان استقلال

فارس/ میلاد زکی‌پور به تمرینات تیم فوتبال استقلال برگشت اما سایر بازیکنان مصدوم این تیم در محل تمرین حاضر نشدند.
تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۸ امروز در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی تمرینات آماده‌سازی خود را برای دیدار با پارس جم جنوبی برگزار کرد.
*پیش از آغاز تمرین امروز علیرضا منصوریان و اعضای کادر فنی استقلال جلسه انالیز را برای بازیکنان این تیم برگزار کرده و با نقاط ضعف و قوت حریف روز جمعه آشنا شدند.
*هنگامی که بازیکنان در زمین چمن حاضر شدند سرمربی تیم استقلال برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت و سپس آنها را در اختیار اعضای کادر فنی قرار داد.
*میلاد زکی‌پور مدافع چپ تیم استقلال که دیدار با گل‌گهر سیرجان را از دست داده بود امروز در محل تمرین تیمش حاضر شد و برنامه‌های اختصاصی را پشت سر گذاشت.
*امید ابراهیمی، داریوش شجاعیان، سید مجید حسینی، سجاد شهباززاده، پژمان منتظری نفراتی هستند که در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور نداشتند و این بازیکنان با وجود شایعاتی که طی روزهای اخیر در مورد بازگشتشان از بازی با پارس جنوبی مطرح شده بود نمی‌توانند استقلال را در دیدار روز جمعه همراهی کنند.
*در بخش اول تمرین بازیکنان بدن‌های خود را گرم کرده و سپس در قالب گروه‌های چند نفره، فوتبال ترکیبی و تحت فشار را انجام دادند. در بخش بعد که خود منصوریان هم در آن حضور داشت بازیکنان در قالب ۲ تیم فوتبال درون تیمی را پشت سر گذاشتند.
تیم فوتبال استقلال روز جمعه در جم میهمان پارس جنوبی خواهد بود.منبع: فارس

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>