خمیازه نا امیدی هواداران کره از شاگردان تائه یونگ

به گزارش “ورزش سه”، میل شدید کره جنوبی به گلزنی به تیم ۱۰ نفره ایران و خیال آسوده بازیکنان ایران نیز باعث نشد تا دیدار ایران و کره جنوبی حساس و جذاب باشد.

هر دو تیم در این دیدار انگیزه های زیادی برای گلزنی داشتند اما ۹۰ دقیقه تلاش مهاجمان بین المللی ایران و کره جنوبی تنها یک شوت در چهار چوب برای ایران و دو موقعیت نصف و نیمه رقم زد. هواداران کره جنوبی که از این دیدار استقبال چشمگیری داشتند، از نمایش تیم کشور خود نیز ناراضی بودند تا تصویر خمیازه هوادار کره ای در دقایق پایانی بازی و ساعات پایانی شب ثبت شود.

کره جنوبی نه تنها برای کسب مجوز حضور در جام جهانی، بلکه به دلیل رقابت قدیمی با ایران انگیزه های زیادی در بازی روز پنجشنبه داشت ولی عملکرد بازیکنان این تیم به ویژه در سازمان تهاجمی باعث شد هواداران این تیم با نا امیدی ورزشگاه جام جهانی را ترک کنند.

قرمزهای کره ای برای تداوم حضور خود در جام جهانی در دیدار برابر ازبکستان نیاز به حداقل یک امتیاز دارند تا با این تک امتیاز و ادامه روند شکست ناپذیری ایران برابر سوریه، بلیت مستقیم روسیه را کسب کنند.

 

 

 

عکس: امیرحسین خیرخواه – سئول

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>