درآمد نجومی برای صنایع نرم‌افزاری چین

درآمد نجومی برای صنایع نرم‌افزاری چین

به‌تازگی آمار و ارقام جدیدی مربوط به عملکرد صنایع نرم‌افزاری کشور چین در سه فصل ابتدایی سال ۲۰۱۶ منتشر شده است که این آمار خبر از سود چند صد میلیارد دلاری این صنایع دارند.

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی Digitimes، چین با توجه به بازار محلی بسیار نیرومند و صادرات بسیار عالی محصولات خود توانسته است تا در رده‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به یکی از بزرگ‌ترین کشورهای جهان بدل شود.

در همین راستا به‌تازگی درآمد ناشی از فروش در صنایع نرم‌افزاری این کشور منتشر شده است. اینطور که این آمار و اطلاعات نشان می‌دهند، در طول سه فصل نخست سال ۲۰۱۶ میلادی، این صنایع موفق به کسب ۳ تریلیون و ۹۰۷ میلیارد یوان چین شده است.

 
گفتنی است این رقم برابر با ۵۹۲ میلیارد دلار است و صحت آن توسط وزیر صنایع و فناوری اطلاعات چین نیز رسما تائید شده است.

این آمار همچنین نشان‌دهنده رشدی ۱۴.۷ درصدی در بازه زمانی یک‌ساله دارند که در نوع خود پیشرفت بسیار چشمگیر و بزرگی به‌حساب می‌آید.

نرخ سود به‌دست‌آمده توسط این صنایع در ۱۰ ماه نخست سال ۲۰۱۶ نیز برابر با ۶۷ میلیارد و ۵۶۲ میلیون دلار بوده است که رشدی ۱۸.۶ درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.
 

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>