دکمه Back گلکسی S8 قابل شخصی‌سازی است

هرچه به زمان معرفی پرچم‌دار آینده سامسونگ نزدیک‌تر می‌شویم، خبرها و شایعات در مورد این اسمارت‌فون بیش‌تر می‌شود. یکی از آخرین خبرهایی که به تازگی در مورد گلکسی S8 منتشر شده است، امکان جابه‌جایی مکان دکمه Back در رابط‌کاربری این اسمار‌ت‌فون است.

اگرچه این ویژگی را قبلا در بسیاری از اسمارت‌فون‌های اندرویدی دیده‌ایم اما گلکسی S8 آنقدر مهم است که خبرهای کوچک در رابطه با این اسمارت‌فون هم اهمیت زیادی پیدا می‌کنند!

این ویژگی به کاربر اجازه می‌دهد که دکمه Back را با توجه به سلیقه خود جابه‌جا کنید، به این ترتیب دیگر لازم نیست هنگام کار کردن با یک دست برای بازگشتن به مرحله قبلی دستتان را به طرف دیگر نمایشگر بکشید، این موضوع هنگام کار با نمایشگرهای بزرگ بسیار آزاردهنده است.

همان‌طور که گفته شد این ویژگی را قبلا در برخی از اسمارت‌فون‌ها دیدیه‌ایم، به عنوان مثال در رابط کاربری اموشن هواوی شما علاوه بر تغییر مکان کلیدهای ناوبری، می‌توانید با افزودن یک شورتکات به سرعت نوار نوتیفیکشن را باز کنید که یک قابلیت بسیار کاربردی محسوب می‌شود.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>