دین ساندرز: لیورپول باید با پول فروش کوتینیو، سه مدافع جدید بخرد

طرفداری- دین ساندرز، مهاجم پیشین تیم ملی ولز و لیورپول معتقد است که باشگاه سابقش باید فیلیپه کوتینیو را فروخته و بازیکنان جدید به خدمت بگیرد.

به گزارش talkSPORT، او در خصوص این مسئله بیان کرد:

اگر لیورپول می خواهد جام برده و به سطح بالاتری برود، باید خط دفاعش را بهبود بخشد. یک راه حل این بوده که آنها کوتینیو را با مبلغ ۱۳۰ میلیون پوند به فروش رسانده و سه مدافع، یک هافبک دفاعی و حتی یک دروازه بان در صورت نیاز بخرند. یک سوم هجومی لیورپول فوق العاده بوده و من با پول فروش کوتینیو تلاش می کنم تا ۴ نفر خط دفاع خود را بهبود بخشم.

وی ادامه داد:

من تعجب می کنم که کلوپ با این خط دفاعی فصل جدید را شروع کرده است. آیا او فکر می کند لوریس کاریوس به منچستر یونایتد می رود؟ یا جو گومز و مورنو به جایی دیگر می روند؟ یا حتی کلاوان و لوورن؟ ۷ تیم برتر اروپا را انتخاب کنید. هیچ کدام از این بازیکنان نمی توانند در این تیم ها بازی کنند. آیا کلوپ فکر می کند که آنها به اندازه کافی خوب هستند یا اگر خوب نیستند، چه کاری انجام دهد؟ راه حل این بوده که یا سیستم تیم تغییر کند که کمتر این آسیب پذیری نمایان شود یا اینکه بازیکنان را عوض کند. لیورپول می تواند تیم خود را به شرایط آرمانی برساند. تیم های بزرگ پیروزی های ۱-۰ کسب می کنند ولی لیورپول در حال حاضر نمی تواند این کار را مقابل تیم های بزرگ انجام دهد.

منبع: varzesh3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>