رونمایی از نسل هشتم پردازنده های اینتل در نمایشگاه کامپیوتکس

رونمایی از نسل هشتم پردازنده های اینتل در نمایشگاه کامپیوتکس

به گزارش ایتنا از مهر به نقل از دیجیتال ترندز، اینتل مدعی است عملکرد این پردازنده‌ها در مقایسه با پردازنده‌های نسل هفتم این شرکت که در حال حاضر به طور گسترده در رایانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تا ۳۰ درصد بهتر است.

این شرکت در نمایشگاه کامپیوتکس پردازنده‌های سری ایکس خود را هم در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داد.

گرگوری برایانت یکی از مدیران ارشد اینتل قول داده که بعد از رونمایی از پردازنده‌های سری هشت این شرکت در نمایشگاه کامپیوتکس اطلاعات فنی بیشتری را در این زمینه اعلام کند.

اینتل با عرضه این پردازنده‌های جدید می تواند در رقابت با شرکت ای ام دی نیز دست بالا را پیدا کند. ای.ام.دی چندماهی است با تولید پردازنده های Ryzen گوی رقابت را از اینتل ربوده و بررسی‌های کارشناسی نشان می‌دهد پردازنده های نسل هشتم اینتل عملکردی بین ۱۰ تا ۱۵ درصد بهتر از پردازنده های Ryzen دارند.

این شرکت هنوز زمان عرضه و قیمت نهایی پردازنده‌های جدید خود را اعلام نکرده است. کارشناسان می گویند اعلام عملکرد ۳۰ درصدی بهتر پردازنده‌های یاد شده در مقایسه با پردازنده Core i5-7500U اینتل صورت گرفته است.

منبع: itna

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>