رییس FBI معتقد است که باید وب‌کم خود را بپوشانید!

اگر در پوشاندن وب‌کم خود مردد هستید، رییس اف‌بی‌آی نظرش را در این زمینه عنوان کرده است. جیمز کامی که در کنفرانسی در واشنگتن صحبت می‌کرد، گفت که این کار معادل قفل کردن خانه یا ماشین است.

این اولین بار نیست که رییس اف‌بی‌آی این حرف‌ها را بیان کرده است. او قبلا در ماه آوریل نیز سخنی مشابه گفته بود. او می‌گوید: «کارهای منطقی زیادی وجود دارد که شما انجام دهید و این یکی از آن کارهاست. انجام این کار باعث می‌شود کسانی که مسئولیتی ندارند، شما را نبینند. من فکر می‌کنم این کار خوبیست.»

گرچه ممکن است این کار پارانویا به‌نظر برسد، اما پوشاندن وب‌کم کاری متداول در سیلیکون ولی بوده و محققان امنیتی این‌کار را توصیه کرده‌اند. اوایل امسال نیز تصاوری منتشر شد که نشان می‌داد مارک زاکربرگ وب‌کم خود را پوشانده است. البته در صحبت‌های رییس اف‌بی‌آی تناقض نیز وجود دارد. به عنوان مثال، جیمز کامی معتقد به حذف رمزنگاری هست، که این‌کار در تضاد آشکار با امنیت کاربران است.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>