ساعت جدید فیت‌بیت پاییز عرضه می‌شود

چندی پیش Yahoo Finance در گزارشی، عکس‌هایی از ساعت هوشمند جدید فیت بیت را منتشر کرد و همراه با چند گزارش دیگر، معایب زیادی از این محصول را برشمرد از جمله طراحی نامناسب، تاخیر در عرضه، مشکلات آنتن و معایب سخت افزاری.

طبق گزارش یاهو، این ساعت هوشمند ظاهرا طراحی مشابهی با محصول کنونی دیگر فیت بیت با نام The Blaze دارد که طراحی چندان جذابی ندارد. طبق این گزارش، ساعت فیت بیت به جی‌پی‌اس، حافظه داخلی برای ذخیره موسیقی و مونیتور ضربان قلب مجهز است و باتری آن تا ۴ روز دوام می‌آورد. بر اساس گزارش‌های منابع مختلف، این محصول ظاهرا قرار است با یک هدفون بدون سیم نیز عرضه شود. یاهو عنوان می‌کند که این ساعت قرار بود قبل از معرفی ساعت هوشمند اپل و در بهار عرضه شود که ظاهرا به دلیل برخی از مسائل مانند مشکلات جی‌پی‌اس به دلیل جای تعبیه غلط آنتن، این زمان به پاییز موکول شده است. همچنین چند مشکل نرم افزاری هم دلیل این تعویق زمانی گزارش شده است.

تا کنونشرکت‌های زیادی به دلیل رکود بازار ساعت‌های هوشمند، تولید محصولات این دسته بندی را متوقف کردند اما فیت بیت از این تکنولوژی دست نکشید و با خرید شرکت‌هایی همچون Pebble، Vector و Coin تلاش کرد تا محصولات جذاب‌تری تولید کند و قوی‌تر در این مسیر گام بردارد. شرکت فیت بیت همچنین در سال‌های اخیر با دردسرهای زیادی روبرو بوده است اما مدیر عامل این شرکت،James Park  معتقد است که عرضه یک ساعت هوشمند خوش ساخت میتواند سرنوشت این شرکت را زیرو رو کند.

آقای پارک در بیانیه‌ای اعلام کرد: “من شدیدا معتقدم که ما در مسیر موفقیت هستیم و محصولی تولید خواهیم کرد که تمام توقعات یک کاربر از یک ساعت هوشمند را برآورده می‌کند: استایل، طراحی عالی و کاربرد بالا. با خرید سه شرکت پبل، وکتور واچ و کوین، فیت بیت در مسیر موفقیت، محکم‌تر قدم برمی‌دارد.”

از گفته های مدیر عامل این شرکت می‌توان فهمید که فیت بیت سرمایه گذاری عظیمی به روی این تک محصول آینده خود انجام داده است و تمام موفقیت‌های آتی خود را به این محصول وابسته کرده است. اگر این ساعت قرار است ناجی فیت بیت باشد، باید حتما محصولی استثنائی باشد.

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>