سامسونگ انتظار فروش ۷۰۰ هزار گلکسی نوت ۸ در کره جنوبی در ماه اول عرضه را دارد

براساس جدیدترین گزارشی که از کره جنوبی منتشر شده، سامسونگ قصد دارد که ۷۰۰ هزار دستگاه گلکسی نوت ۸ در ماه اول عرضه آن در کشور خود، به فروش برساند.

این گزارش به آماده شدن این میزان گوشی هوشمند در اواخر این ماه اشاره دارد که ۶۰ درصد از آن‌ها به حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی و ۴۰ درصد دیگر از ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی بهره می‌برند.

گلکسی نوت 8

دستگاه‌های مجهز به ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی در رنگ‌های مختلفی عرضه خواهد شد که ۴۰ درصد دارای رنگ Deep Cyan Blue و ۶۰ درصد باقی‌مانده به‌طور مساوی از رنگ‌های Midnight Black و Orchid Gray بهره می‌برند. ۶۰ درصد از نسخه‌های ۲۵۶ گیگابایتی به رنگ Deep Blue و باقی دارای رنگ Midnight Black هستند.

گلکسی نوت 8

براساس این گزارش، نسخه ۱۲۸ گیگابایتی در ماه اول در این کشور عرضه نمی‌شود. میزان فروشی که سامسونگ برای گلکسی نوت ۸ در ماه اول انتظار دارد، برابر با میزان گلکسی S8 عرضه شده در این کشور در ماه اول است.

پیش‌فروش این فبلت از تاریخ ۷ سپتامبر تا ۱۴ سپتامبر در این کشور جریان دارد و فروش آن از ۱۵ سپتامبر شروع می‌شود. رئیس بخش موبایل سامسونگ، Koh Dong-jin، انتظار دارد که این فبلت به فروش ۱۱ میلیونی دست یابد.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>