سامسونگ و ال‌جی برای مقابله با آی‌فون ۸، نسخه‌ای جدید از پرچمداران خود معرفی خواهند کرد

بر کسی پوشیده نیست که آی‌فون‌های تولیدی شرکت اپل بر گوشی‌های هوشمند دیگر کمپانی‌ها تاثیر می‌گذارد، البته همانگونه که دیگر تولیدکنندگان از ویژگی‌ها و طراحی‌های این دستگاه‌ها الگوبرداری می‌کنند، اپل نیز بعضی از امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزاری آن‌ها را در آی‌فون‌ها به‌کار می‌گیرد. بااین‌حال آیا نفوذ اپل به‌قدری زیاد است که می‌تواند با معرفی دستگاه جدید خود، دیگر سازندگان را به تولید نسخه جدیدی از پرچمداران خود وادار کند؟

براساس گزارشی از کره‌جنوبی که The Investor آن را منتشر نموده، به‌نظر می‌رسد شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی درحال توسعه نسخه‌های جدیدی از آخرین پرچمداران خود یعنی گلکسی S8 و ال‌جی G6 هستند. براساس شایعات، سامسونگ رنگ جدیدی را برای گلکسی S8 درنظر گرفته که ظاهرا “رزگلد” خواهد بود.

ال‌جی درحال برنامه‌ریزی برای معرفی نسخه‌های مختلفی از ال‌جی G6 با حافظه‌های داخلی ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایت است. اگرچه شاید این اقدامات تصادفی باشد ولی معرفی این گوشی‌های هوشمند با حافظه‌های داخلی و رنگ متفاوت، شاید بتواند کاربران را از خرید آی‌فون ۸ منصرف سازد.

تحلیلگران معتقدند که آی‌فون ۸ شرکت اپل فروش فوق‌العاده‌ای را تجربه کند به‌گونه‌ای که قادر خواهد بود رکورد فروش آی‌فون ۶ را جابجا کند. اگرچه اخیرا فروش آی‌فون‌های این شرکت کاهش داشته ولی انتظار می‌رود که با معرفی آی‌فون ۸، روند فروش با رشد بی‌سابقه‌ای همراه شود.

آی‌فون 8

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>