سامسونگ و تولید ۱۰ میلیون نسخه از گلکسی S8

بر اساس گزارش‌ها کمپانی سامسونگ تولید پرچم‌دار پر سروصدای خود به نام گلکسی اس ۸ را در کارخانه واقع در کشور ویتنام آغاز نموده و آماده فروش ۱۰ میلیون واحد از آن می‌شود.

گلکسی اس ۸ در دو نسخه به نام‌های اس ۸ و اس ۸ پلاس عرضه خواهد شد که هر دو مدل از نمایشگر خمیده «تمام صفحه» بهره می‌برند و تفاوت اصلی آنها در اندازه نمایشگر و ظرفیت باتری است.

به‌علاوه سامسونگ قصد عرضه اس ۸ به‌صورت جهانی و در تمامی بازارها را داشته و تولید ۴٫۷ میلیون واحد در ماه مارس و ۷٫۸ میلیون واحد در ماه آوریل را در برنامه دارد. این به معنی عرضه ۱۲٫۵ میلیون واحد گلکسی اس ۸ در نخستین ماه عرضه و پس از معرفی آن در ۲۹ مارس (۹ فروردین‌ماه) است.

هنوز هیچ اطلاعای از جزئیات میزان نسبت تولید اس ۸ به اس ۸ پلاس در دسترس نیست و مشخص نیست که آیا تولید نسخه بزرگ‌تر هم برای کره‌ایها در اولویت خواهد بود یا خیر. به‌علاوه آمار اعلام‌شده رسمی نیست و نمی‌توان به آن اتکا کرد.

باید اشاره کنیم که باوجود احتمال برخورداری اس ۸ از نمایشگر ۵٫۸ اینچی، این محصول حاشیه‌های بسیارکمی داشته و از نسبت تصویر ۲:۱ بهره خواهد برد که این بدین معنی است که ابعادی مشابه با گلکسی اس ۷ داشته و همچنان استفاده از آن با یک دست امکان‌پذیر خواهد بود. اس ۸ پلاس نیز باوجود بهره‌گیری از نمایشگر بزرگ‌تر، ابعادی مشابه اس ۷ اج خواهد داشت.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>