سرمایه‌گذاری جدید ۶۰۰ میلیون دلاری برای شرکت Lyft

شرکت Lyft روز سه شنبه اعلام کرد که این شرکت، به تازگی۶۰۰ میلیون دلار سرمایه‌‌گذاری جذب کرده است.

 شرکت لیفت، منبع این افزایش سرمایه را سرمایه گذاران جدید خود معرفی کرده است که در بین آنها می‌توان به شرکت‌هایی همچون Canada’s Public Sector Pension Investment Board، Baillie Gifford، KKR، Rakuten و غیره اشاره کرد. ارزش این  شرکت با احتساب این سرمایه‌گذاری جدید به ۷٫۵ میلیارد دلار رسیده است.

 البته شرکت اوبر(شرکت رقیب لیفت)، هنوز از نظر جذب سرمایه پیشتاز این میدان است. افزایش سرمایه لیفت اما در در یکی از پرچالش‌ترین دوره‌های حیات صنعت حمل و نقل آنلاین رخ داده است و شرکت‌های این حوزه با چالش‌های فراوانی از جمله اختلافات فرهنگی، اتهامات آزار و اذیت جنسی و مشکلات قانونی پیرامون شیوه عملکرد سیستم رانندگی با خودروهای خودران یا بدون راننده، روبرو هستند.

از ابتدای سال ۲۰۱۷، لیفت نسبت زمان مشابه در سال ۲۰۱۶، با رشد ۳۴ درصدی روبه رو بوده است. این شرکت همچنین هرساله ۱۴۲ درصد رشد دارد و بعد از ایجاد شدن کمپین #DeletUber ، تعداد مشتریان این سرویس، هر هفته ۶۰ درصد افزایش داشته است.

 

منبع: itiran

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>