سرمایه اپل از مرز ۹۰۰ میلیارد دلار عبور کرد؛ تنها ۱۰۰ میلیارد دلار تا تاریخ‌سازی اهالی کوپرتینو!

چند ماهی است که آمار و ارقام از کاهش فروش گوشی‌های آی‌فون کمپانی اپل خبر می‌دهند. به گفته کارشناسان، دو دلیل اصلی در این امر موثر بوده‌اند که مورد نخست، اشباع بازار از گوشی‌های این شرکت و مورد بعدی نیز نبود نوآوری قابل‌توجه در آی‌فون‌های متعلق به سه سال اخیر عنوان شده‌ است.

اما گزارش عملکرد این شرکت در طی سه ماهه منتهی به پایان ماه سپتامبر از افزایش فروش گوشی‌های این شرکت حکایت دارند و به‌نظر می‌رسد که به‌زودی سرمایه بازار این شرکت به عدد نجومی‌ یک تریلیون دلار خواهد رسید.

براساس گزارش MarketWatch، سرمایه بازار اپل از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کرده است که این مسئله می‌تواند اپل را به اولین شرکت سهامی ‌عام در آمریکا تبدیل کند که می‌تواند سرمایه بازار خود را به یک تریلیون دلار برساند.

اپل

به‌نظر می‌رسد که گزارش مالی اخیر اپل، رضایت سرمایه‌گذاران را به‌دنبال داشته است. نباید فراموش کرد که در این گزارش، فروش آی‌فون X لحاظ نشده و از این‌رو، انتظار می‌رود که اپل بتواند در طی سه ماهه آتی و به‌لطف فروش بالای این گوشی، سرمایه بازار خود را به یک تریلیون دلار برساند.

در حال‌ حاضر، تقاضا برای خرید این گوشی در میان کاربران بسیار بالاست و بررسی‌ها نیز نتایج مثبتی را نشان می‌دهند. اپل هنوز هیچ‌گونه آماری از فروش این گوشی ارائه نکرده، اما شنیده شده که در طی ۳ روز نخست، بین ۹ تا ۱۲ میلیون تقاضا برای پیش‌خرید این گوشی ثبت شده است.

منبع: itresan

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>